09 December 2016

Best Of Jacksepticeye #3

Were some of your favourite moments lately highlighted this time in the Best Of Montage?! :D ▻Twitter : https://twitter.com/Jack_Septic_Eye ▻Instagram: ...

Günaydın bayanlar, ben Jacksepticeye

Ve Quick, Draw'a tekrar hoşgeldiniz NE!? Şeye benziyorsun.. Animeden fırlamışa benziyorsun. *garip bir aksanla* KAIHO! Işığın ordusu! Bir boğa boynuzu Boynuzdan bir borazan Bi' dakika ! Bu yüzden mi borazanlara boynuz deniyor? ... DAHA ÖNCE NASIL FARK EDEMEDİM!? Borazanlar, pirinçten yapılan boynuzlar gibi Çünkü eskiden insanlar hayvanların boynuzlarına üfleyerek ses yapıyorlardı ? Bu yüzden mi borazanlar (horn) boynuza benziyor ? Bunu daha önce neden düşünmedim? Aman tanrım bu oyun beni çıldırttı NE!? Merhaba dostum BURALARDA ŞAKA YAPMAYI SEVEN BİRİNİ GÖRDÜN MÜ Sanmıyorum.. Arkadaşı kendisini rahatlatırken yalnız bırakayım.. OOOOO! Buldum onu! Merhaba?? Joker: Burası baya konforlu, öyle değil mi? EVET.. Görüşürüz.. NE!? Aman tanrım, aman tanrım, nerdeyse s*çıyordum. Bu şey değil m- WOOOOAA Ohh! Havadaki zamanımı arttırdı! Az önce hile yapmış gibi oldum! Aman tanrım, gelecek çok garip!

Bunun bir parçası olmak istediğimden emin değilim! -NOW WATCH ME WHIP- (şarkı sözü) NOW WATCH ME NAE NAE! - (şarkı sözü) BUNU GÖRÜYOR MUSUN!? Çok harika değil mi MERHABA! Birşey deği.. oh OH! Bende de bir tane var! Dövüşmek ister misin? Oh kafasını tarayabiliyorum! NE!? Ne biliyor musun, boşver.. Alın bakalım o** ç*. Alın bakalım. Zaten çevremdeki bütün insanların dikkatleri dağınık, o yüzden neden olmasın? Çok iyiydi! Hmm.. Evet! Bilim, bilim, biraz daha bilim, bilimsel kelimeler, bili- sana ihtiyacım yok! Oh, tırmanabiliyor muyum? Aman tanrım Aa olamaz :( Bitti mi ? Ne oldu şimdi? Hiçbirşey olmamış! Lanet olsun. NE!? İneğimin adıydı. Hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmazd- Gerçekten inekmiş! Yaptığım her şaka- gerçek çıkıyor! Verdiği sütle hiç hayalkırıklığına uğratmazdı. İnek ya da.. Yani, inek olduğu anlamına da gelmeyebilir tabi.

İşler iyi gitmeye devam ederse, belki yeni hayvanlara yatırım yapma şansım olabilir. Bir çifti yalnızca bir inekle sosyalleşebiliyor. "Bir çifti yalnızca bir inekle sosyalleşebiliyor." Bütün çiftliğin bir adet ineğin eline mi bakıyor yani? Sevgili günlük, bugün şanssız bir gündü. Birisi kulübeme girmiş ve birşeyler çalmış. Bahçemden yiyecek birşeylerin çalınmasından normalde rahatsız olmam ama KOLUMDAN BİR ISIRIK ALINMASI- Ama, ekipmanlarımın çalınması.. Her neyse, kapıma bir kilit yaptım ve anahtarı da sakladım. Bir daha kimse eşyalarımı çalmak için gelemeyecek. Ben bile eşyalarıma ulaşamayacağım çünkü anlaşılan anahtarı nereye koyduğumu unuttum. NE? Güzeeel.. Güzeel, halledeceğim bunu. Halledeceğim, görene kadar bekleyin. Gördüğüm en yavaş ölümdü! Canlı hissediyorum! Adrenalini içinde hissediyorsun, değil mi? Böyle anlıyorsun işte.. *fısıldayarak* hala bir kahraman olduğunu. Tamam. Sanırım burdan daha hızlı gitmem gerekiyor. Earl, hazır ol! Hazır ol! Mumbo'ya!! EVET EARL! Aman tanrım, sen benim- HAYYYIIIRRR!! Tam dibindeydi! Tam "benim en yakın arkadaşımsın" diyecektim. En yakın arkadaşlarına böyle mi davranıyorsun Earl!? Merhaba, küçük dostum. Çok tatlılar! Onların seviyesinde olmak hoşuma gidiyor..

Ve herşeyi görebilmek. MERHABA! Öldür onları? Ateş et? İşte böyle.. Aman tanrım, nişancılığınız rezalet! Aww, çok tatlı! Ölüm çok tatlı! Çok sevdim. Bu biraz- ** NE!? OH HAYIR! OH TANRIM! OH LANET OLSUN! Bu gerçekten çok korkunç. Hayır, bunu yapabileceğimi sanmıyorum.. Bu beklediğimden de kötü. Aman tanrım, hayır. Yüksekten gerçekten çok korkuyorum. AMA PASTA ÇOK İŞTAH AÇICI GÖRÜNÜYOR! Onu almam gerek! Bütün sezgilerim bunu yapmamam gerektiğini söylüyor. Çünkü.. Ne düşündüğünüzü biliyorum "Jack, sadece bir tahta.." "..tehlikeli birşey yok." Aslında istediğim her yere yürüyebilirim, AMA BEYNİM BUNU BİLMİYOR! Burada, bu manzaraya bakarken..

Beynim; "Tamam, dikkatli olman gerek yoksa düşeceksin" diyor Aman tanrım.. Ne hissettiğimi tarif bile edemem, bu delilik! Aman tanrım.. Aman tanrım.. Beni düşürmezsin umarım.. Yapamam! YAPAMAM! "Mevcut puan: 7" Lanet olsun! GİRİYORLAR!! HEPSİNİ ÖLDÜRÜN!! AMAN TANRIM. Hadi, daha fazla puana ihtiyacım var! Lanet olsun! Öleceğim. Sona geldik.. Kendimi patlatabiliyor muyum? Lanet olsun! Pek iyi gitmedi. Pekala, başlıyoruz. Aman tanrım.. Tam üssüme! Aman tanrım! Hepsini öldürdüm! NE!? Bob: Ben hallediyorum. Bob: HAYIR! Bob: AMAN TANRIM Jack: Ona vurdum ama dikenlerinden kurtulmadı!

Bob: Aynen, ona vurduğun halde nasıl hiçbir şey olmadı? Jack: Neyse, umrumda değil. Bob: Vur bana, umrumda değil. Bob: O ses.. Güle güle pasta! Bütün şeyi yıkabiliyor muyum? Çok korkuyorum! Görüşürüz! Tamam, başka bir yere gidebiliyor muyuz? Kolu almak için bunu çıkarıyorum. Çünkü- Aman tanrım, cesaret edebilir miyim.. VR'ı tekrar takıp aşağıya bakmaya cesaret edebilir miyim? Bundan nefret ettim! Baya güzeldi! Benim olmanı istiyorum. Hayır, git. NE YAPIYORSUN!!?? Söylememle durması bir oldu, çok hoş. Jack: Oldu! Jack: Lütfen gol olsun! Bob: Hallettim, hallettim.. Jack: Aman tanrım, AMAN TANRIM!! Jack: ÇOK İYİYDİ! Jack: Görene kadar bekle. Bob: İyi vuruştu. Bob: Aman tanrım! Bob: İşte bu. Bob: Çok başarılıydı. Jack: Aman ta-

Jack: ÇAK! Jack: Sanırım mikrofonuma doğru çığlık attım. Bob: Baya kraldı. JACKABOY-MAN GÜNÜ KURTARMAK İÇİN GELDİ! HEY BAYAN, SİZ ORDAKİ 4. KATTAKİ CAMI DEĞİŞTİREN SÖNDÜRÜLMESİ GEREKEN BİR YANGIN VAR MI? JACKABOY-MAN BURADA! The Vive binası! Aman tanrım! Bu yüzden bunları daha kullanmak istemiyordum.. ..çünkü bunlar uçmamı sağlıyor! Bi' dakika, nasıl söndürüyorum? Aman tanrım! Çok iyi! SÜPERKAHRAMAN GİBİ HİSSEDİYORUM! ÇOCUKLUK HAYALLERİM GERÇEK OLDU! Şunun üzerine bir ineyim. JACKABOY-MAN GÜNÜ KURTARMAK İÇİN GELDİ! Bob: Aman tanrım. Jack: Sadece burada bekleyip.. Bob: Jack.. Jack: Neden bilmiy- Jack: Nasıl tepki vereceğimi bilmiyordum, yanlış yerdeydim! Jack: Olamaz!! Jack: Tek yapmam gereken zıplayıp boostlamaktı. Jack: Utanç vericiydi.. NE!? Ajan 9

9 - 9 Zahmet etmeyin Evet, benim de bazen düşünmek için bütün laboratuvara ihtiyacım oluyor Bilirsin: "Ne yesem?" "Pardon, düşünmek için laboratuvarda olacağım" Bob: Evet, şey gibi biti- Jack: Gol atacağım! Bob: Yanlış olandı. Jack: Sen vurmadığına emin misin, çünkü ben vurduğumu sanmıyorum. Bob: Vuracaktım, sonra sen.. Jack: Sen vurdun işte, ben dokunmadım bile! Bob: Sen vurdun, herkes gördü. Sen vurdun. Jack: Dostum, biz kazandık. Kes sesini. Bob: Uzay araçları!!! Jack: Güle güle! Bob: Limiti yok m- NE!? HADİİİ DAHA YÜKSEĞE EVET EVET BAŞARDI! AMAN TANRIM Diğerine de çarpacak mısın..? Anneanne, çok özür dilerim! MUHTEŞEMDİ Jack: Balina orada, bak! Bob: Nerede? Jack: Yukarı bak. Bob: Bakıyorum.

Jack: Tam orda işte! Jack: Sağda. Bob: Sağda? Jack: Gitti :( Bob: Yalan söyl- Jack: Bİ' DAKİKA NE ? Bob: Ne? Jack: Nasıl ya? Jack: Biz hiçbir şey yapmadık ki! Jack: Çok salaksın. Jack: BAK, BALİNA. Yukarı bak. Bob: Oh işte orada! Bob: Büyükmüş. AMAN TANRIM, ANNEANNE. ANNEANNE, İYİ MİSİN? NE OLDU? AMAN TANRIM Aman tanrım, çok iyiydi! Aman tanrım, hayır. Karakter paramparça oldu. Muhteşemdi. Devam et, evet! YAPABİLİRSİN EVEETT! Bi' dakika, 3 yıldız için bir milyon gerekiyordu. 500 bin sanmıştım bir an.. Neyse :( Çok güzel! Tamam! Aman tanr- Az önce ne oldu??

Neler oluyor, görüyor musunuz? Aman tanrım, glitch oldu. Oyunda bir sıkıntı var! Neler oluyor?? Bu.. Tamam.. NE OLDU AZ ÖNCE ÖYLE? Şimdi savaşçılarımı tekrar koymam gerekecek! Kahretsin.. Garipti. Pekala anneanne, ne oldu? Hayatımın en güzel günü! Bunun resim olması gerek! Aman t- 0dan 100e çok çabuk çıktı Çok fazla okçu var! Oh Nelly! Aman tanrım dost- Geri ittiriyorlar! 600 bin tane ok saplanmış! Tüfekçiler çok işe yaramaz! Daha iyi askerler almalıyım! Lanet olsun.. Okçular vs okçular yapacağım. HADİ! HADİ!! Solda bir tane adam kaldı. NE YAPIYORSUNUZ?!?!? Sekme programı! NELER OLUYOR!?! NEDEN!?

NEDEN!? NE- KAZANDIM! ..ama neden hayatımda birşeyler yolunda giderken, bir anda pisliğin biri olmaya karar veriyorsun? Yine gidiyor. Siz kimsiniz, Roket Takımı mı? NE!? TAVUK TABANCASI Onu çok mutlu etti. Ve ben de hayatta kaldığım için mutluyum. Ne..? Hatırlarsınız ; çocukken ve Doom oynarken Doom çıkar gelirdi ve çok korkunçtu falan çünkü o zamanın ilk üç boyutlu FP oyunuydu.. ..bütün o canavarları görmek biraz korkunçtu ..sonra onu tavukla ateş ederdin.. ..sonra tekrar ateş ederdin ve o; *blblblblblblb* Oyunlar.. Evet! Hadi ama! SAVAŞIN! Hepiniz emekli mi oldunuz? Hepsini kaçırdınız, beceriksizler! Güzeel! Hadi? Ateş et? Eveett! ÇOK İYİYDİ!! İŞE YARIYOR HEPSİNİ VUR

EVET HEPSİNİ ÖLDÜR DOSTUM, MUAZZAMDI Mancınıkla da yapabilir miyim, denemek istiyorum. Çok iyiydi! NE!? Gerçek odamın telefon versiyonunda nasıl göründüğünü de ekrana da yansıtıyorum.. ..neyi başarmak istediğimi görün diye.. DÜZENLEMENİN GÜCÜ!! Burada. Diğer yerin görüntüsünü buradan görebilirsiniz. Burada değil mi? NE!?? Felix: HAYIR Jack: Burada birisi var.. Jack: LANET OLSUN Jack: Gerzek, o** ç** Mark: Nerede olduğunu biliyorum Evet, muzun üstünde oturan bir köpek.. Gördünüz mü, şimdi neyden bahsettiğimi görüyorsunuz. Muzun içinde bir boşluk var! Ama bu taraftan: Uuuu seksi bir muz Doğru, tamam o zaman bir köpek bacağı Şuraya gelecek, ve sonra - ne yapıyorum ben Köpek dediğin böyle gözükür- Balondan yapılan köpek böyle gözükür! Kimin umrunda, böyle eğlenceli. Doğru, şuraya- Bunlar patileri bu arada. Çok tatlııı, aww!

Sizce de tatlı değil mi? Çok güzel.. Pek doğru görünmüyor.. NE!? Tamam. Tamam, hallediyorum Bunu yüksek tutmam gerek çünkü Ricardo da büyük oynayacak.. Tamam, hallettim (x3) %53 hissem var! EVEEETTT! Teknik olarak, şuan oyunu bitirdim! Ne yaparsam yapayım, başka kimse.. ..benden daha yüksek hisse alamayacak. Sonuç olarak oyunu kazandım. BAŞARDIK! İyi hissettiriyor. Hiç ziyaretçi yok. ..Sanırım insanlar bizi artık sevmiyor. Tamamdır, ikisini birden çizebiliyor muyum? Sonra da.. Biraz da tüy çizelim.. Aman tanrım, bu- İş olarak bunu yapıyorum. Bu benim işim şuan- Yaptığım en güzel şeydi!! Aman tanrım Kalp krizi geçireceğim Üç boyulu olmasına bayıldım. NE!? Ne yapabilirim biliyor musunuz- shifte basıp seçebiliyorsunuz Kayabiliyorsunuz, snowboard yapabiliyorsunuz ya da wingsuit yapabiliyorsunuz. Şuan, cidden-

Ne olduğunu anlamadım!! Aman tanrım, sandım ki tepeye doğru koşmaya başlayacak "Tamam,-" diyecektim "Tepeye doğru koşalım ve ordan atlayalım" Sonra kendisini oraya sabitledi.. Çok güzeldi, gerçekten iyiydi.. teşekkürler -shakut "Yapışık hayat arkadaşıyla.. ..nasıl yaşanır?" Hayat arkadaşıyla? Hayır! Bu işler böyle yürümez!